• Zdrowie i dobre samopoczucie dzieci to pragnienie niemalże każdego rodzica. Zwłaszcza w pierwszych latach życia, gdzie młody organizm dopiero nabiera właściwej odporności. Profilaktyka i badania okresowe to jedne z pierwszych celów wizyt rodziców z dzieckiem u pediatry. W Centrum Ułańska w Poznaniu przyjmuje specjalista, odznaczający się dużym doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do małych pacjentów.

  Najlepszy pediatra w Poznaniu

  Dzieci wymagają szczególnej troski i indywidualnego traktowania. Także sposób ich leczenia może się wzajemnie od siebie różnić. Dlatego każdy mały pacjent musi zostać w odpowiedni sposób przebadany, aby diagnoza została postawiona prawidłowo. Pediatra z Centrum Ułańska w Poznaniu to specjalista doskonale rozumiejący potrzeby najmłodszych, dlatego w sposób przyjazny i delikatny wykonuje każde badanie. Stara się przełamać lęk dziecka przed lekarzem oraz w jak najkrótszym czasie postawić potrzebną diagnozę. Jednocześnie sprawnie zaleca odpowiedni sposób leczenia. Pediatra z Centrum Ułańska w Poznaniu posiada szeroka wiedzę, podpartą wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodymi pacjentami.

  Oferta pediatry w Poznaniu

  Centrum Ułańska proponuje kompleksową opiekę pediatryczną dla najmłodszych, od diagnostyki poprzez leczenie różnego rodzaju schorzeń. Wykonywane są także wizyty profilaktyczne, jak i szczepienne, chroniące przed najpowszechniejszymi chorobami zakaźnymi. Pediatra z Poznania czuwa także nad prawidłowym rozwojem dziecka, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w pierwszych latach życia. Pod jego opiekę trafiają pacjenci od chwili urodzenia, aż do ukończenia 18. roku życia.

  Pierwszy kontakt w potrzebie

  Pediatra jest lekarzem, do którego należy udać się w pierwszej kolejności, gdy pojawią się problemy ze zdrowiem dziecka. To jego zadaniem jest rozpoznanie niepokojących objawów, postawienie diagnozy lub skierowanie na specjalistyczne badania. Pediatra w Centrum Ułańska w Poznaniu jest dostępny dla rodziców, którzy potrzebują pilnej porady specjalisty na temat zdrowia dziecka.

  Dogodna lokalizacja

  Gdy stan zdrowia dziecka wymaga szybkiego kontaktu z lekarzem pediatrą, dojazd do przychodni bądź szpitala powinien być jak najkrótszy. Centrum Ułańska położone jest w odpowiedniej lokalizacji. Do której łatwo dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Ośrodek znajduje się na ulicy Ułańskiej, nas granicy dwóch dzielnic – Grunwaldu oraz Łazarza. Dzięki tej lokalizacji dojazd do pediatry w Poznaniu jest łatwy, zarówno z centrum miasta, jak i miejscowości graniczących, jak np. Plewiska.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i umówienia wizyty u jednego z naszych lekarzy!