lek. med.

Ewa Malwina Milewska-Kobos

Specjalista ginekologii i położnictwa
Specjalista endokrynologii

Specjalistka w położnictwie i ginekologii. Aktualnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii na Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiowała również na Wydziale Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie. W swoim dorobku naukowym posiada kursy i szkolenia ukończone w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech oraz staż kliniczny w Oddziale Leczenia Niepłodności w Rambam Hospital w Izraelu. Autorka publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz w prywatnych placówkach medycznych. Od 2015 pracowała w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym na Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej oraz na Oddziale Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu oraz w Klinice Ginekologii Operacyjnej oraz pełniła dyżury w Izbie Przyjęć i na Bloku Porodowym. Aktualnie, w ramach stażu specjalizacyjnego z endokrynologii, pracuje na Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, gdzie prowadzi pacjentów z różnymi schorzeniami endokrynologicznym. Współpracuje z ośrodkiem badań medycznych, w którym kwalifikuje pacjentów do programów lekowych (aktualnie nowe leki stosowane w terapii menopauzy).

Prowadziła zajęcia dydaktyczne po polsku i angielsku ze studentami Wydziału Lekarskiego. Od 2019 roku pełni dyżury w szpitalu w Słupcy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym.

Członek PTG, ENTOG, ISUOG, ESHRE.
Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz włoskim.
Przyjmuję pełnoletnich pacjentów.

Prywatnie – fanka krótszych i dłuższych wyjazdów, nauki języków i gotowania.
LGBTQ friendly!

Umów się na wizytę!

Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich