Pomysł utworzenia specjalistycznej placówki leczniczej zrodził się w 1986 roku i był urzeczywistnieniem niezwykłej pasji i zaangażowania właścicieli: prof. dr. hab. n. med. Jacka Brązerta i dr. n. med. Romualda Niecewicza. „Specjalistyczne Centrum Zdrowia Kobiety” – taka była pierwotna nazwa – mieściło się przy ulicy Pięknej.

Właśnie w tym miejscu zainstalowany został pierwszy w Poznaniu aparat ultrasonograficzny umożliwiający wykonanie pierwszego badania usg, przy pomocy którego można było ocenić parametry biometryczne dziecka.

Po 10 latach placówka została przeniesiona na ulicę Cienistą, gdzie oferowaliśmy pacjentkom badania jednym z najnowocześniejszych wówczas sprzętów ultrasonograficznych w kraju.

Obecnie siedziba placówki znajduje się przy ulicy Ułańskiej 21, opodal urokliwej alei kasztanowej, dobrze znanej mieszkańcom Poznania. Ze względu na poszerzenie zakresu usług, dawne „Specjalistyczne Centrum Zdrowia Kobiety” zmieniło nazwę na „Specjalistyczne Centrum Medyczne Ułańska”.

Pracują z nami lekarze specjaliści, którzy na co dzień praktykują w poznańskich klinikach i szpitalach. Dzięki wszechstronnemu i gruntownemu wykształceniu naszych specjalistów gwarantujemy Państwu kompleksową opiekę, bezpieczeństwo oraz profesjonalną diagnostykę i leczenie. Nasi lekarze to wyjątkowi pasjonaci swoich dziedzin, którzy regularnie biorą udział w konferencjach i szkoleniach podnosząc kwalifikacje zawodowe, a także prowadzą szkolenia specjalistyczne, jako wykładowcy.

Wszystko z korzyścią dla Pacjenta!

 
 

Umów wizytę online!


Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich