lek. med.

Joanna Wrotyńska-Barczyńska
Specjalista w położnictwie i ginekologii
W trakcie specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od 2010 roku, przez 12 lat, pracowałam na Oddziale Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, gdzie odbywałam również, pod kierownictwem prof. Leszka Pawelczyka, szkolenie specjalizacyjne.

W 2020 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Jestem w trakcie specjalizacji szczegółowej z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Mam wieloletni staż dydaktyczny i zawodowy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2014 roku prowadzę zajęcia kliniczne, seminaria oraz wykłady ze studentami. Ukończyłam Studia Doktoranckie UM w Poznaniu. Temat pracy doktorskiej dotyczył leczenia niepłodności- zapłodnienia pozaustrojowego in vitro.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu Pacjentek z zaburzeniami endokrynologicznymi oraz z niepłodnością. Pracuję w Centrum Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu. Od 2021 roku przyjmuję Pacjentki w Poradni Niepłodności, Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu.

Moje szczególne zainteresowania zawodowe dotyczą:
- przyczyn i leczenia niepłodności (stymulacji jajeczkowania, inseminacji domacicznych, zapłodnienia pozaustrojowego in vitro),
- diagnostyki i leczenia w zakresie endokrynologii ginekologicznej (m.in. zaburzeń miesiączkowania, hiperprolaktynemii, zespołu policystycznych jajników),
- różnych schorzeń ginekologicznych (m.in. poradnictwa antykoncepcyjnego, terapii hormonalnej, leczenia infekcji intymnych) - prowadzenia ciąży.

Cenię holistyczne, indywidualne i empatyczne podejście do Pacjentów.

Umów się na wizytę!

Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich