lek. med.

Sonia Olszowska-Walkiewicz

Specjalista pediatrii

Lekarz medycyny

Pochodzę z Chodzieży, a studia medyczne skończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Miłość do medycyny zaszczepili we mnie rodzice. Na studiach poszukiwałam swojego kierunku - uczestniczyłam w praktykach m.in. na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziale Okulistyki w Szpitalu St. Joseph-Stift w Bremen. Ale dopiero podczas zajęć klinicznych z pediatrii, poczułam, że opieka nad najmniejszymi Pacjentami to nie tylko praca, lecz przede wszystkim moja życiowa pasja.
Pogłębiam swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w polskich i międzynarodowych kursach i konferencjach a także staram się zdobywać cenne doświadczenie dyżurując na Oddziałach Dziecięcych i Noworodkowych, Izbach Przyjęć oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.
W codziennej praktyce stawiam na holistyczne podejście do Dziecka a szczególny nacisk staram się kłaść na odżywanie oraz tryb życia. Jako lekarz, ale tez jako mama - bardzo mi zależy, żeby Mały Pacjent czuł się podczas wizyty bezpiecznie a dodatkową satysfakcję czerpię, jeżeli po trafnej diagnozie Rodzic wychodzi z wizyty spokojny i zadowolony.

Umów się na wizytę!

Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich